Nasze serwisy:

Jesteś tutaj > Informacje korporacyjne > Leroy Merlin Piła zaprasza klientów

Menu

Newsletter prasowy

Leroy Merlin Piła zaprasza klientów

Już w piątek, 21 kwietnia, mieszkańcy Piły oraz okolic będą mogli po raz pierwszy zrobić zakupy w nowym sklepie Leroy Merlin, który powstał przy al. 500-lecia Piły 5 w miejscu dotychczas zajmowanym przez inny sklep z materiałami budowlanymi. W asortymencie dostępnych jest 30 000 produktów dla domu i ogrodu, a ekipa sklepu liczy aż 100 fachowców.

Wraz z otwarciem sklepu, Piła dołączy do mapy miast Leroy Merlin, gdzie każdy pasjonat majsterkowania oraz dekoracji znajdzie materiały do budowy, remontu oraz aranżacji domów i ogrodów. Jest to 56. sklep Leroy Merlin w Polsce i jednocześnie 8. w województwie wielkopolskim. Pozostałe lokalizacje to Poznań (pięć sklepów) oraz Konin i Kalisz.

Na powierzchni ponad 6 000 mkw. znajduje się 13 działów handlowych, a sklep został zaprojektowany tak, by zapewnić klientom pełen komfort zakupów. Ekipa nowego Leroy Merlin przygotowała dla mieszkańców Piły najlepszą ofertę na rynku, na którą składają się produkty o wysokiej jakości, a także szereg dodatkowych rozwiązań ułatwiających remont czy budowę domu. Profesjonalne usługi, takie jak np. transport wraz z wniesieniem i montażem zakupionych produktów, punkt krawiecki, w którym można obszyć zakupione firany czy zasłony, a także możliwość realizacji specjalnego zamówienia, gdzie przy pomocy Doradców Klienta można dobrać idealne rozwiązanie dla każdego – nawet najbardziej niestandardowego – wnętrza, z pewnością pozwolą klientom zrealizować plany o domu i ogrodzie marzeń.

Zdjęcie fasady

Wizyta w pilskim sklepie Leroy Merlin to nowy wymiar zakupów oraz jakości obsługi, którą zapewnia stuosobowa ekipa fachowców. Żeby móc lepiej i sprawniej realizować potrzeby klientów, każdy z pracowników w sklepie jest wyposażony w służbowy smartfon z dostępem do aplikacji sprzedażowych. Dzięki temu klienci mogą liczyć na szybką obsługę, komfortowe zakupy, a ponadto skorzystać z możliwości kontaktu z wybranym sprzedawcą w celu uzyskania fachowej pomocy także po powrocie domu.

Dodatkowo, w trosce o najlepszą obsługę klientów, Leroy Merlin przygotowało dwa programy lojalnościowe. Pierwszy z nich – Program DOM – to oferta dla osób, które mają w planach prace w domu lub ogrodzie. Klient otrzymuje kartę, na którą naliczane są punkty promocyjne w zależności od wydanej kwoty. Punkty sumują się, a po osiągnięciu określonego progu przy kasie nalicza się rabat. Klub PRO jest natomiast dedykowany dla przedsiębiorców i handlowców z branży budowlanej, którzy regularnie robią zakupy do swojej firmy.

Obecność Leroy Merlin w Pile to także pozytywny aspekt dla rozwoju miasta i komfortu życia jego mieszkańców. Jako odpowiedzialny pracodawca firma stworzyła nowe miejsca pracy, gdzie pracownicy otrzymują umowę o pracę, pakiet socjalny, udział w zyskach firmy, możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego, a także bogaty zestaw szkoleń – każdy z pracowników Leroy Merlin Polska uczestniczy średnio w blisko 30 godzinach szkoleń rocznie. Dodatkowo, pracownicy są wyposażeni w smartfony służące do obsługi klienta, a – jeśli zechcą – mogą z nich także korzystać po godzinach pracy w celach prywatnych.

Jako firma bliska lokalnym społecznościom, Leroy Merlin w Pile angażuje się w różne inicjatywy działając na rzecz mieszkańców. „Dobre relacje z Pilanami są dla nas bardzo ważne. Dlatego też staramy się jak najmocniej integrować z naszymi nowymi sąsiadami” – mówi Radosław Głowacki, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin w Pile. Jeszcze przed otwarciem sklepu, ekipa Leroy Merlin zorganizowała warsztaty dla dzieci z sadzenia i pielęgnacji roślin „Dzieciaki Sadzeniaki”, w których w całej Polsce łącznie wzięło udział już ponad 80 tys. dzieci.

Zaraz po otwarciu planowane są kolejne akcje – „To dla nas ogromna radość, kiedy możemy pokazywać najmłodszym niezwykły świat roślin. Pierwsza edycja warsztatów pokazała, że dzieci niezwykle chętnie biorą w nich udział, a możliwość przesadzania kwiatów to dla nich wielka frajda. Dlatego też nie zwalniamy tempa i w najbliższym czasie zaprosimy najmłodszych mieszkańców Piły na kolejną odsłonę »Dzieciaków Sadzeniaków«” – mówi Elwira Jacukowicz, Kierownik Działu Relacji z Klientami w Leroy Merlin Piła.

Aby móc lepiej dostosować ofertę do potrzeb klientów, w pilskim Leroy Merlin planuje się także utworzenie Rady Klientów, której członkowie wspólnie z kierownictwem sklepu mogą ustalać kierunki dalszego rozwoju. Zadaniem przedstawicieli Rad Klientów jest patrzenie na sklep z punktu widzenia klienta, a także weryfikacja oferty, podpowiadanie, czego w sklepie brakuje i co chcieliby zmienić.

Warto dodać, że Leroy Merlin w Pile jest także przyjazny rodzicom z dziećmi. Na najmłodszych czekają specjalne wózki, które umilą nawet najdłuższe zakupy. Dodatkowo, sklep jest również otwarty na właścicieli czworonogów, którzy nie muszą już zostawiać swoich pupili przed drzwiami, tylko mogą wejść z psem czy kotem do środka.

Podstawa to jednak zespół profesjonalnych i przyjaznych Doradców Klienta, którzy będą pomagać klientom w realizacji domów i ogrodów ich marzeń. „Nie mogę doczekać się oficjalnego otwarcia naszego sklepu. Dlatego też już teraz z całego serca zapraszam wszystkich mieszkańców Piły na zakupy do sklepu Leroy Merlin przy al. 500-lecia Piły 5. Startujemy w piątek, 21 kwietnia! Jestem przekonany, że wraz z moją ekipą pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania do budowy czy remontu domów i ogrodów marzeń naszych klientów” – powiedział Radosław Głowacki.

 

Sklep Leroy Merlin Piła otwarty będzie 7 dni w tygodniu w szerokim zakresie godzinowym:

Poniedziałek – Sobota – 7:00-21:00

Niedziela – 9:00-20:00

 

Tel. (67) 211 18 00

Strona internetowa: www.leroymerlin.pl

 

Po dodatkowe informacje zapraszamy do kontaktu:

Maksymilian Pawłowski mpawlowski@leroymerlin.pl

Natalia Dydyńska ndydynska@leroymerlin.pl

 

O firmie Leroy Merlin

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych (DIY). Rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM). W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono ADEO. Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działa 56 sklepów stacjonarnych, sklep internetowy leroymerlin.pl oraz portale oferia.pl i domzpomysłem.pl. Misją Leroy Merlin jest przyczynianie się do polepszania warunków mieszkaniowych oraz komfortu życia mieszkańców.

Jesteś tutaj > Informacje korporacyjne > Leroy Merlin Piła zaprasza klientów

Ściągnij artykuł w formacie PDF Pobierz ten artykuł w formacie PDF

Kontakt dla mediów

Maksymilian Pawłowski

Menedżer Komunikacji Korporacyjnej

Maksymilian Pawłowski
Joanna Łozińska

PR Produktowy

Joanna Łozińska 660 414 102

Kontakt dla klientów

Dane teleadresowe

Leroy Merlin Polska Ul. Targowa 72 03-743 Warszawa Tel: + 48 22 528 58 00 Fax: +48 22 528 58 35 NIP: 113 00 89 950