Nasze serwisy:

Jesteś tutaj > Informacje korporacyjne > Leroy Merlin otworzy Gigamarket w Mirkowie

Menu

Newsletter prasowy

Leroy Merlin otworzy Gigamarket w Mirkowie

W czwartym kwartale 2017 roku Leroy Merlin Polska otworzy Gigamarket w Mirkowie (Gmina Długołęka) koło Wrocławia. Nowy sklep Leroy Merlin z bogatą ofertą usług oraz produktów zlokalizowany będzie przy skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej i Kiełczowskiej. Będzie to czwarty punkt na mapie sieci w aglomeracji wrocławskiej i drugi Gigamarket na terenie całego kraju.

W Leroy Merlin Polska koncept Gigmarketu stosuje w odniesieniu do sklepów charakteryzujących się największą powierzchnią sprzedaży i największym wyborem produktów. W Gigamarkecie w Mirkowie na powierzchni sprzedaży wewnętrznej (ok. 9 500 m kw.) i zewnętrznej (ok. 3 000 m kw.) znajdować się będzie łącznie ponad 48 tys. produktów dla domu i ogrodu, a sam budynek otoczony będzie dużym parkingiem z ok. 480 miejscami postojowymi.

„Gigamarket w Mirkowie będzie największym sklepem budowlano-dekoracyjnym w regionie. Naszym klientom zaoferujemy największy wybór produktów w najlepszych cenach dostępnych od ręki. Z pewnością klienci, wybierając nasz sklep przy realizacji remontów i budowie domów, odczują różnicę jakościową. A nasza ekipa, złożona z mieszkańców okolicznych miejscowości, fachowo doradzi przy każdym projekcie” – opowiada Marek Kopyłowski, Dyrektor Gigamarketu Leroy Merlin w Mirkowie.

To wyjątkowo dogodna lokalizacja dla mieszkańców Wrocławia i okolic. Gigamarket Leroy Merlin Mirków zlokalizowany będzie blisko łącznika „Długołęka”, stanowiącego część planowanej do budowy wschodniej obwodnicy Wrocławia. Sieć Leroy Merlin bardzo intensywnie rozwija się na terenie stolicy województwa dolnośląskiego – w pierwszej połowie 2017 r. planowane jest otwarcie trzeciego sklepu tej firmy we Wrocławiu przy ulicy Krakowskiej 51.

W Gigamarkecie Leroy Merlin w Mirkowie o komfort klientów zadba około 220 osobowa ekipa Doradców Klienta, Logistyków, Kasjerów wraz z kadrą zarządzającą.

Rekrutacja pracowników do Gigamarketu prowadzona jest za pośrednictwem strony internetowej www.kariera.leroymerlin.pl. Więcej informacji na temat możliwości dołączenia do zespołu Leroy Merlin Mirków dostępnych jest również w nowo otwartym Biurze Rekrutacyjnym Leroy Merlin przy ulicy Bierutowskiej 57-59 we Wrocławiu (tel. + 48 513 693 700) w godzinach od 9:00 do 17:00.

logo leroy wieksze

Po dodatkowe informacje zapraszamy do kontaktu:

Maksymilian Pawłowski, mpawlowski@leroymerlin.pl

Natalia Dydyńska, ndydynska@leroymerlin.pl

Agnieszka Berenika Nowak, anowak598@leroymerlin.pl

 

O firmie Leroy Merlin

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych (DIY). Rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM). W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono ADEO. Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działa 56 sklepów stacjonarnych, sklep internetowy leroymerlin.pl oraz portale oferia.pl i domzpomysłem.pl. Misją Leroy Merlin jest przyczynianie się do polepszania warunków mieszkaniowych oraz komfortu życia mieszkańców.

Jesteś tutaj > Informacje korporacyjne > Leroy Merlin otworzy Gigamarket w Mirkowie

Ściągnij artykuł w formacie PDF Pobierz ten artykuł w formacie PDF

Kontakt dla mediów

Maksymilian Pawłowski

Menedżer Komunikacji Korporacyjnej

Maksymilian Pawłowski
Joanna Łozińska

PR Produktowy

Joanna Łozińska 660 414 102

Kontakt dla klientów

Dane teleadresowe

Leroy Merlin Polska Ul. Targowa 72 03-743 Warszawa Tel: + 48 22 528 58 00 Fax: +48 22 528 58 35 NIP: 113 00 89 950