Nasze serwisy:

Jesteś tutaj > Informacje korporacyjne > Leroy Merlin otworzy sklep w Wołominie

Menu

Newsletter prasowy

Leroy Merlin otworzy sklep w Wołominie

Na przełomie 2017 i 2018 roku Leroy Merlin Polska otworzy w Wołominie sklep z materiałami do budowy, remontu i dekoracji domów i ogrodów. Nowy obiekt powstaje przy ul. Geodetów, w pobliżu Galerii Handlowej Wołomin.

Na powierzchni 8 000 m2 znajdować się będzie trzynaście działów handlowych z produktami dla domu i ogrodu. Leroy Merlin w Wołominie będzie wyróżniał się bogactwem oferty oraz nowoczesnymi rozwiązaniami na rynku. Dla klientów oprócz ponad 30 000 produktów dostępne będą wyjątkowe strefy inspiracji oraz aranżacje łazienek i kuchni. Nowy sklep Leroy Merlin zlokalizowany jest w dobrze skomunikowanym i znanym mieszkańcom Wołomina miejscu. Dyrektorem Sklepu zostanie Mariusz Grzybowski, który swoją karierę w Leroy Merlin rozpoczął w 2009 roku.

„Otwarcie nowego sklepu to dla mnie osobiście wielka przygoda. Powiat wołomiński jest wyjątkowym miejscem, które w ostatnich latach rozwija się w szybkim tempie. Z roku na rok przybywa tu mieszkańców, rozwija się biznes oraz poprawia się jakość życia. Nie wyobrażam sobie, żeby w takim mieście zabrakło sklepu Leroy Merlin i cieszę się, że to ja będę mógł kształtować ofertę produktów i usług dla lokalnej społeczności. Już nie mogę doczekać się, kiedy wraz z moim zespołem otworzymy sklep i zaprosimy pierwszych klientów.”

W sklepie zatrudnienie znajdzie ok. 130 osób z Wołomina oraz okolicznych miejscowości. Leroy Merlin stawia na zespół zaangażowanych ludzi, którzy razem z firmą będą mogli rozwijać swoje kompetencje poprzez szkolenia i programy rozwojowe. Właśnie trwa rekrutacja na stanowiska koordynatorskie, na które można aplikować za pośrednictwem strony www.kariera.leroymerlin.pl. Wkrótce ruszy również rekrutacja na stanowiska: Doradca Klienta, Logistyk, Kasjer.

„Sukces powstającego w Wołominie sklepu będzie zależał głównie od zespołu, który razem ze mną będzie pomagał klientom w realizacji domów i ogrodów ich marzeń. Już dziś zapraszam do zapoznania się z ofertami pracy i mam nadzieję, do zobaczenia!”– powiedział Mariusz Grzybowski, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Wołomin.

Mariusz Grzyboski foto

Na zdjęciu Mariusz Grzybowski, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin Wołomin

 

Dodatkowe informacje:

Maksymilian Pawłowski, mpawlowski@leroymerlin.pl

Natalia Dydyńska, ndydynska@leroymerlin.pl

Jesteś tutaj > Informacje korporacyjne > Leroy Merlin otworzy sklep w Wołominie

Ściągnij artykuł w formacie PDF Pobierz ten artykuł w formacie PDF

Kontakt dla mediów

Maksymilian Pawłowski

Menedżer Komunikacji Korporacyjnej

Maksymilian Pawłowski
Joanna Łozińska

PR Produktowy

Joanna Łozińska 660 414 102

Kontakt dla klientów

Dane teleadresowe

Leroy Merlin Polska Ul. Targowa 72 03-743 Warszawa Tel: + 48 22 528 58 00 Fax: +48 22 528 58 35 NIP: 113 00 89 950