Nasze serwisy:

Jesteś tutaj > Informacje korporacyjne > Leroy Merlin otwiera rekrutację do sklepu w Wołominie

Menu

Newsletter prasowy

Leroy Merlin otwiera rekrutację do sklepu w Wołominie

Ruszyła rekrutacja na stanowiska Doradca Klienta, Kasjer i Logistyk/Magazynier. W ramach akcji „Dni Rekrutacji Leroy Merlin” przy współpracy z Urzędem Pracy w Wołominie, Radzyminie i Tłuszczu odbędzie się seria spotkań rekrutacyjnych.

W nowym Leroy Merlin na mieszkańców powiatu wołomińskiego czeka 130 miejsc pracy. Aplikacje kandydatów zbierane są poprzez stronę www.kariera.leroymerlin.pl, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje. Dodatkowo dla osób zainteresowanych pracą, organizowane są również „Dni Rekrutacji Leroy Merlin”. Będzie to okazja do poznania firmy oraz spotkania Kierowników Działów Handlowych z Leroy Merlin, którzy opowiedzą jak na co dzień wygląda praca w działach handlowych, dziale relacji oraz w magazynie sklepu oraz Kierowników Zasobów Ludzkich, którzy pomogą kandydatom w złożeniu aplikacji.

„To dla nas ważne wydarzenie - po raz pierwszy spotkamy się z mieszkańcami powiatu wołomińskiego. Dzięki otwartości lokalnych Urzędów Pracy będziemy mogli porozmawiać z wszystkimi zainteresowanymi pracą w sklepie Leroy Merlin Wołomin. Z naszej strony przygotowaliśmy zespół kierowników handlowych, którzy są skarbnicą wiedzy na temat naszej firmy oraz kierowników zasobów ludzkich, którzy pomogą w rekrutacji na miejscu. Zapraszam i do zobaczenia już wkrótce!” – powiedziała Agnieszka Grzegorczyk, koordynator „Dni Rekrutacji Leroy Merlin”.

„Dni Rekrutacji Leroy Merlin” odbędą się w Urzędzie Pracy Radzymin 23.06 (piątek) start o godz. 9:00, Urzędzie Pracy Wołomin 26 i 27.06 (poniedziałek i wtorek) start o godzinie 10:00 oraz w Urzędzie Pracy Tłuszcz 28 i 29.06 (środa i czwartek), gdzie spotkanie w środę rozpocznie się o godz. 10:00, a w czwartek o godz. 12:00.

Na „Dni Rekrutacji Leroy Merlin” zaprasza Mariusz Grzybowski, dyrektor powstającego sklepu w Wołominie. Wszystkie ogłoszenia dostępne są na stronie www.kariera.leroymerlin.pl

Mariusz Grzyboski foto
Jesteś tutaj > Informacje korporacyjne > Leroy Merlin otwiera rekrutację do sklepu w Wołominie

Ściągnij artykuł w formacie PDF Pobierz ten artykuł w formacie PDF

Kontakt dla mediów

Maksymilian Pawłowski

Menedżer Komunikacji Korporacyjnej

Maksymilian Pawłowski
Joanna Łozińska

PR Produktowy

Joanna Łozińska 660 414 102

Kontakt dla klientów

Dane teleadresowe

Leroy Merlin Polska Ul. Targowa 72 03-743 Warszawa Tel: + 48 22 528 58 00 Fax: +48 22 528 58 35 NIP: 113 00 89 950