Nasze serwisy:

Jesteś tutaj > CSR > Na Dzień Dziecka do Leroy Merlin!

Menu

Newsletter prasowy

Na Dzień Dziecka do Leroy Merlin!

W najbliższy weekend w sklepach Leroy Merlin w całej Polsce odbędą się rozmaite atrakcje dla maluchów z okazji najważniejszego święta najmłodszych – Dnia Dziecka. Ekipy w różnych miastach przygotowały dla podopiecznych swoich klientów liczne niespodzianki. Jedną z nich jest nowy projekt Leroy Merlin dedykowany dzieciom „Opaska z telefonem do mamy”.

Podczas zakupów remontowych w sklepie budowlanym nietrudno o chwilę nieuwagi. Dlatego też w trosce o komfort klientów, od 1 czerwca we wszystkich sklepach Leroy Merlin dostępne są specjalne opaski na rękę dla najmłodszych, na których rodzic lub opiekun może zapisać numer kontaktowy. Opaska „znajdź mnie” z numerem telefonu pomoże szybko skontaktować się z rodzicem, jeżeli pociecha zgubi się w trakcie zakupów.

DSC_0059

„»Opaska z telefonem do mamy« to świetny pomysł na zmniejszenie stresu naszych milusińskich w sytuacji, kiedy rodzic znika z pola widzenia. Możemy wtedy szybko zadzwonić do opiekuna. Chcemy, aby każdy, kto nas odwiedza czuł się komfortowo, a zwłaszcza nasze maluchy” – mówi Mariola Kowalska, Kierownik Działu Relacji z Klientami w Leroy Merlin Puławy.

Z okazji Dnia Dziecka, najmłodsi będą mogli wziąć udział we flagowym projekcie Leroy Merlin „Dzieciaki Sadzeniaki”. Jest to ogólnopolska akcja edukacyjna skierowana do dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów młodszych klas szkół podstawowych, której celem jest rozbudzenie zainteresowania ekologią, poszanowaniem przyrody oraz przekazanie praktycznej wiedzy na temat pielęgnacji roślin doniczkowych.

dzieciaki sadzeniaki (2)

W trakcie warsztatów dzieci dowiadują się między innymi o tym, że rośliny dostarczają nam tlen niezbędny do życia i oczyszczają powietrze z toksyn, a tereny zielone są miejscem zabaw i wypoczynku i umożliwiają uprawianie sportów. Twórcy akcji wyszli z założenia, że dzieci najlepiej przyswajają wiedzę przez zabawię – stąd „Dzieciaki Sadzeniaki” to zabawa w przesadzanie kwiatów. Do tej pory w warsztatach wzięło udział ponad 80.000 dzieci z całej Polski.

Warsztaty z przesadzania kwiatów to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na najmłodszych w ten weekend. Sklep Leroy Merlin w Rumi przygotował spotkanie z animatorką, malowanie twarzy oraz drobne upominki dla dzieci, które w najbliższą sobotę odwiedzą rumski sklep Leroy Merlin.

„Zawsze z niecierpliwością czekam na Dzień Dziecka. Nie tylko dlatego, że po trochu każdy z nas czuje się nim w sercu, ale także z powodu różnych niespodzianek, które organizujemy dla pociech naszych klientów. W tym roku dzieci w naszym sklepie na pewno nie będą się nudzić. Zaplanowaliśmy wiele rozmaitych atrakcji, takich jak np. malowanie twarzy czy wspólne gry i zabawy. Mam nadzieję, że frekwencja dopisze, a my znowu będziemy mogli się poczuć jak małe dzieci” – mówi Ewa Sobieraj, Koordynator ds. Relacji z Klientami w Leroy Merlin Rumia.

W sklepie Leroy Merlin w podpoznańskich Komornikach skonstruowano dla najmłodszych prawdziwe koło fortuny. Podczas sobotniego spotkania, dzieci po zakręceniu kołem będą mogły wygrać przeróżne nagrody, a oprócz tego wziąć udział w organizowanych przez sklep atrakcjach.

"Jestem przekonana, że w tym roku w naszym sklepie na pewno nie zabraknie dziecięcych rozrywek. Koło fortuny oraz gry i zabawy dla najmłodszych to tylko nieliczne z niespodzianek, jakie przygotowaliśmy wspólnie z moją ekipą. Wierzę, że będziemy się świetnie bawić" - mówi Ewa Borucka, Kierownik Działu Relacji z Klientami w Leroy Merlin Poznań Komorniki.

Ekipy sklepów serdecznie zachęcają do sprawdzenia weekendowych atrakcji organizowanych dla dzieci w najbliższym sklepie Leroy Merlin.

Z okazji Dnia Dziecka, firma Leroy Merlin Polska chce złożyć najserdeczniejsze życzenia spełnienia najskrytszych dziecięcych marzeń wszystkim dzieciom na świecie, a w szczególności 5647 pociechom pracowników Leroy Merlin Polska.

Jesteś tutaj > CSR > Na Dzień Dziecka do Leroy Merlin!

Ściągnij artykuł w formacie PDF Pobierz ten artykuł w formacie PDF

Kontakt dla mediów

Maksymilian Pawłowski

Menedżer Komunikacji Korporacyjnej

Maksymilian Pawłowski
Joanna Łozińska

PR Produktowy

Joanna Łozińska 660 414 102

Kontakt dla klientów

Dane teleadresowe

Leroy Merlin Polska Ul. Targowa 72 03-743 Warszawa Tel: + 48 22 528 58 00 Fax: +48 22 528 58 35 NIP: 113 00 89 950