Nasze serwisy:

Jesteś tutaj > Uncategorized > Leroy Merlin SOLIDNYM PRACODAWCĄ ROKU

Menu

Newsletter prasowy

Leroy Merlin SOLIDNYM PRACODAWCĄ ROKU


Sieć Leroy Merlin Polska została wyróżniona w XV edycji programu Solidny Pracodawca Roku. Już po raz czwarty kapituła konkursu doceniła firmę za wyróżniające się na rynku praktyki z zakresu HR.

Solidny Pracodawca Roku to nagroda stanowiąca potwierdzenie klarowności oraz rzetelności działania firm w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Kapituła programu wyłania laureatów na podstawie wystandaryzowanych kryteriów tj. warunki pracy, terminowość wypłat, szkolenia, dynamika zatrudnienia na przestrzeni ostatnich lat, proces oceny pracowników, system motywacyjny czy działania CSR. Leroy Merlin Polska na tle innych pracodawców wyróżnia się poprzez nowoczesne podejście do zarządzania zasobami ludzkimi oraz wzorową polityką personalną. Firma w przeszłości była już nagradzana tytułem Solidnego Pracodawcy w 2006 i 2007 roku, natomiast w 2013 roku otrzymała wyjątkowe wyróżnienie Solidnego Pracodawcy Dekady.

Celem programu Solidny Pracodawca Roku jest wyłonienie oraz promocja przedsiębiorstw i instytucji najrzetelniejszych pod względem polityki zatrudnieniowej, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. Kapituła konkursowa nagradza podmioty gospodarcze cechujące się wzorcową polityką personalną w kilku równorzędnych kategoriach branżowych, regionalnych, oraz kategorii ogólnopolskiej.

SOLIDNY PRAC ROKU 2017

Jesteś tutaj > Uncategorized > Leroy Merlin SOLIDNYM PRACODAWCĄ ROKU

Ściągnij artykuł w formacie PDF Pobierz ten artykuł w formacie PDF

Kontakt dla mediów

Maksymilian Pawłowski

Menedżer Komunikacji Korporacyjnej

Maksymilian Pawłowski
Joanna Łozińska

PR Produktowy

Joanna Łozińska 660 414 102

Kontakt dla klientów

Dane teleadresowe

Leroy Merlin Polska Ul. Targowa 72 03-743 Warszawa Tel: + 48 22 528 58 00 Fax: +48 22 528 58 35 NIP: 113 00 89 950