Nasze serwisy:

Jesteś tutaj > Informacje produktowe > Wyprzedaż 2017 – letnie okazje w Leroy Merlin

Menu

Newsletter prasowy

Wyprzedaż 2017 – letnie okazje w Leroy Merlin

Skończył się rok szkolny. Pora na wakacje! To znak, że nadszedł czas wyprzedaży! Już 12 lipca 2017 roku rozpoczyna się letnia wyprzedaż we wszystkich 58 sklepach Leroy Merlin w Polsce. Na wyprzedaży znajdą się produkty ze wszystkich działów: Budowa, Technika, Projekt, Dekoracje i Ogród. Są to przede wszystkim końcówki serii i artykuły sezonowe, a obniżki cen sięgają nawet do 70%.

Na szczególną uwagę zasługują artykuły z działu Ogród: meble, narzędzia, dodatki i dekoracje, które pozwolą wzbogacić i urozmaicić nasz ogród i wypoczywać na powietrzu w komfortowych warunkach. Atrakcyjne ceny tych produktów ucieszą każdego właściciela ogródka. Wyprzedażowe okazje pozwolą także uzupełnić wyposażenie domu, ułatwią remont czy odnowienie mieszkania bez nadwyrężania portfela. Wyprzedaż dotyczy produktów znajdujących się w sklepach stacjonarnych jak i w sklepie internetowym, a oferty są ważne do wyczerpania zapasów magazynowych.

Letnia wyprzedaż potrwa tylko do 16 lipca 2017 lub do wyczerpania zapasów magazynowych! Warto w tym czasie odwiedzić sklep Leroy Merlin, nie tylko aby upolować” super okazję, ale także w poszukiwaniu nowych inspiracji i pomysłów do domu. Więcej informacji na temat wyprzedaży i całego asortymentu Leroy Merlin na www.leroymerlin.pl.

baner_2

Historia Leroy Merlin w Polsce rozpoczęła się w 1996 roku, wraz z otwarciem pierwszego sklepu spod znaku zielonego trójkąta w Piasecznie koło Warszawy. Obecnie w Polsce znajduje się 58 sklepów w 38 miastach. Leroy Merlin współpracuje z 600 polskimi producentami. Są wśród nich zarówno znane, wiodące polskie marki jak i niewielkie rodzinne przedsiębiorstwa dostarczające specjalistyczne produkty. Co roku polskie sklepy Leroy Merlin odwiedza ok. 60 mln klientów, a więc można założyć, że w każdym polskim domu znajduje się przynajmniej jeden produkt kupiony w Leroy Merlin.

 

Oferta sklepów Leroy Merlin to około 100.000 produktów w 5 kategoriach:

• Budowa : materiały budowlane i wykończeniowe

• Technika: narzędzia, klimatyzacja, ogrzewanie, elektryczność

• Projekt: wszystko co niezbędne do wykończenia domu wewnątrz

• Dekoracje: lampy, tkaniny, dywany, oświetlenie, artykuły dekoracyjne

• Ogród: rośliny, meble i akcesoria ogrodowe, narzędzie itp.

 

Dodatkowe informacje:

Joanna Łozińska Leroy Merlin Public Relations

jlozinska@leroymerlin.pl

tel: +48 660 41 41 02

Jesteś tutaj > Informacje produktowe > Wyprzedaż 2017 – letnie okazje w Leroy Merlin

Ściągnij artykuł w formacie PDF Pobierz ten artykuł w formacie PDF

Kontakt dla mediów

Maksymilian Pawłowski

Menedżer Komunikacji Korporacyjnej

Maksymilian Pawłowski
Joanna Łozińska

PR Produktowy

Joanna Łozińska 660 414 102

Kontakt dla klientów

Dane teleadresowe

Leroy Merlin Polska Ul. Targowa 72 03-743 Warszawa Tel: + 48 22 528 58 00 Fax: +48 22 528 58 35 NIP: 113 00 89 950