Nasze serwisy:

Jesteś tutaj > Informacje produktowe > W NOWOJORSKIM KLIMACIE – Kolekcja płytek ściennych SOHO

Menu

Newsletter prasowy

W NOWOJORSKIM KLIMACIE – Kolekcja płytek ściennych SOHO

Nowy Jork - Soho. Teraz to postindustrialna, artystyczna i ekskluzywna dzielnica znana na całym świecie. Dawniej mieściły się tu fabryki i magazyny. W latach 60-tych i 70-tych dzielnicę opanowali awangardowi artyści kontestujący amerykański, mieszczański styl życia. Wzięli w posiadanie opuszczone magazyny i pofabryczne hale. Przekształcili je w mieszkalne lofty, studia nagrań czy galerie. Tam narodził się nowoczesny jazz, performance, happeningi artystyczne, nowe trendy w sztuce i stylu życia. Estetyka i atmosfera dzielnicy stały się modne również poza granicami Ameryki. Za artystami napłynęła biznesowa i intelektualna elita, a Soho zyskało międzynarodową sławę.

2

Stare fabryki i magazyny zamienione w ekskluzywne lofty otrzymały nowe życie, a ich współczesny wygląd nawiązuje do pierwowzoru. Nadal dominuje tu surowa cegła, beton, żelazo, miedź. Ta niepowtarzalna mieszanka surowego betonu, żelaza pokrytego rdzą, zaśniedziałego mosiądzu stała się inspiracją do stworzenia kolekcji ceramicznych płytek ściennych o nazwie, jakże by inaczej SOHO.

Płytkom w odcieniu jasnego brązu i kremu, imitującym betonowe powierzchnie towarzyszą dekoracje, które do złudzenia przypominają pokryte patyną lub rdzą elementy miedziane i stalowe. Szklana mozaika w różnych odcieniach turkusu i miedzi idealnie komponuje się z każdym dekorem.

Płytki ścienne z kolekcji SOHO można uzupełnić gresem podłogowym o fakturze ciemnego, przecieranego drewna, który idealnie imituje sezonowaną deskę. Zyskamy w ten sposób klimatyczne wnętrze w modnym stylu industrialnym. Warto odejść od tradycyjnej kolorystyki w łazience na rzecz nietypowych ale atrakcyjnych wizualnie barw, które urozmaicą przestrzeń.

3

Kolekcja SOHO została zaprojektowana i wyprodukowana przez polskiego producenta na wyłączność dla Leroy Merlin. Jest częścią kolekcji jesień zima 2017/18. W sklepach dostępna od września 2017. Więcej informacji na www.leroymerlin.pl.

4

 

Kolekcja SOHO - zdjęcia:

1. Mozaika szklana turkusowa, nadaje się do wykończenia ściany z natryskiem. 30 x30 cm. Grubość 7 mm. 79 zł/szt.

2. Mozaika pokryta miedzią. 30x30 cm. Grubość 7 mm. 109 zł/szt.

3. Listwa dekoracyjna, miedziana, półmatowa. 2,3x30 cm. Grubość 10 mm. 23,50 zł/szt.

4. Płytka ścienna, kremowa, matowa. 30x60 cm. Grubość 10 mm. 76 zł/m2

5. Płytka ścienna, jasny brąz, matowa. 30x60 cm. Grubość 10 mm. 76 zł/m2

6. Dekory ścienne, turkus i mosiądz. 30x60 cm. Grubość 10 mm. 69,98 zł/szt.

Więcej informacji na www.leroymerlin.pl

Jesteś tutaj > Informacje produktowe > W NOWOJORSKIM KLIMACIE – Kolekcja płytek ściennych SOHO

Ściągnij artykuł w formacie PDF Pobierz ten artykuł w formacie PDF

Kontakt dla mediów

Maksymilian Pawłowski

Menedżer Komunikacji Korporacyjnej

Maksymilian Pawłowski
Joanna Łozińska

PR Produktowy

Joanna Łozińska 660 414 102

Kontakt dla klientów

Dane teleadresowe

Leroy Merlin Polska Ul. Targowa 72 03-743 Warszawa Tel: + 48 22 528 58 00 Fax: +48 22 528 58 35 NIP: 113 00 89 950